NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Mode
tr: Kip

en: Address
tr: Adres

en: City
tr: Şehir

en: Standard
tr: Standart

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
tr: Bu alanı düzenlenemez yap. Değiştirilemeyen öntanımlı değer için kullanışlıdır.

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Limited
tr: Sınırlı

en: Certificate
tr: Sertifika
