NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Mode
ar: النمط

en: Address
ar: العنوان

en: Hidden
ar: مخفي

en: Standard
ar: معياري

en: Live
ar: مباشر

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة

en: Average submission length in words (ex blanks)
ar: معدل طول الإرسال بالكلمات (الفراغات سابقا)

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Limited
ar: محدد
