NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Mode
bg: Режим

en: Address
bg: Адрес

en: Hidden
bg: Скрит

en: Live
bg: Живот
