NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
