NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Address
ca: Adreça

en: City
ca: Ciutat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Standard
ca: Estàndard

en: Live
ca: En viu

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ca: Longitud mitjana en paraules (excepte blancs)

en: Private key
ca: Clau privada

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Limited
ca: Limitat

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
ca: El marcador es mostrarà en el camp fins que l'usuari comenci a entrar un valor.
