NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: City
eo: Urbo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
