NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Mode
et: Viis

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Hidden
et: Peidetud

en: Standard
et: Standardne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Limited
et: Piiratud
