NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Mode
fi: Tila

en: Address
fi: Osoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Standard
fi: Standardi

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Left Blank
fi: Jätetty vastaamatta

en: User entered value
fi: Käyttäjän antama arvo

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
fi: Määrittele tämä kenttä ei-muokattavaksi. Toiminto on käytännöllinen kiinteiden oletusarvojen asettamisessa.

en: Average submission length in words (ex blanks)
fi: Vastausten keskimääräinen pituus (poisluettuna tyhjät)

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Limited
fi: Rajoitettu

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
fi: Paikkamerkki näytetään kentässä kunnes käyttäjä alkaa syöttää sille arvoa.
