NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Mode
gl: Modo

en: Address
gl: Enderezo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Standard
gl: Estándar

en: Live
gl: Vista previa

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Private key
gl: Clave privada

en: Limited
gl: Limitado
