NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: City
gu: શહેર

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Limited
gu: મર્યાદિત
