NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Address
he: כתובת

en: City
he: עיר

en: Hidden
he: מוסתר

en: Standard
he: רגיל

en: Live
he: חי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: Average submission length in words (ex blanks)
he: ממוצע אורך הגשה במילים (ללא רווחים)

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Limited
he: מוגבל
