NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Mode
hi: प्रकार

en: Address
hi: पता

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Standard
hi: मानक

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
