NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Limited
hy: Սահմանափակ
