NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Mode
km: របៀប​

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
