NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Mode
lv: Režīms

en: Address
lv: Adrese

en: City
lv: Pilsēta

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Standard
lv: Standarta

en: Live
lv: Tiešraide

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Limited
lv: Limitēts
