NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Standard
my: စံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
