NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Mode
pl: Tryb

en: Address
pl: Adres

en: City
pl: Miasto

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Standard
pl: Standardowe

en: Live
pl: Na żywo

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Average submission length in words (ex blanks)
pl: Średnia długość zgłoszenia w słowach (bez spacji)

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Limited
pl: Ograniczone

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
pl: Zaślepka zostanie wyświetlona w polu dopóki użytkownik nie zacznie wpisywać wartości.
