NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Mode
sk: Režim

en: Address
sk: Adresa

en: City
sk: Mesto

en: Hidden
sk: Skryté

en: Standard
sk: Štandardná

en: Live
sk: Naživo

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
