NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Mode
sr: Режим

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
