NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: Limited
th: จำกัด
