NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Mode
ug: مودېل

en: Address
ug: ئادرېس

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
