NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
