NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Mode
vi: Chế độ

en: Address
vi: Địa chỉ

en: City
vi: Thành phố

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Certificate
vi: Chứng nhận
