NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
