NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Mode
ast: Mou

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Standard
ast: Estándar
