NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Mode
az: Rejim

en: Hidden
az: Gizli

en: Standard
az: Standart

en: Live
az: Canlı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Limited
az: Məhduddur
