NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Address
bs: Adresa

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Default value
bs: Defaultne postavke
