NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Mode
da: Tilstand

en: Address
da: Adresse

en: City
da: By

en: Hidden
da: Skjult

en: Live
da: Eksisterende

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Left Blank
da: Tomme

en: User entered value
da: Indtastet af bruger

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
da: Gør dette felt skrivebeskyttet. Nyttigt til at angive en standardværdi som ikke kan ændres.

en: Average submission length in words (ex blanks)
da: Gennemsnitlig længde af bidrag

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Limited
da: Begrænset
