NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Address
el: Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Standard
el: Βασικό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: User entered value
el: Ο χρήστης εισήγαγε την τιμή

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Average submission length in words (ex blanks)
el: Μέσο μήκος υποβληθέντων στοιχείων σε λέξεις (πχ. κενά)

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Limited
el: Περιορισμένο
