NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Standard
jv: Standar

en: Default value
jv: Biji gawan
