NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
