NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ
