NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Mode
ku: جۆر

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
