NemID integration (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Address
lt: Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Live
lt: Gyva

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Limited
lt: Ribojama

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
