NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Address
mr: पत्ता

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
