NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Mode
nn: Modus

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: Hidden
nn: Skjult
