NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Mode
oc: Mòde

en: Address
oc: Adreça

en: City
oc: Vila

en: Hidden
oc: Amagat

en: Standard
oc: Estandard

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Private key
oc: Clau privada
