NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Mode
ro: Mod

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.

en: Average submission length in words (ex blanks)
ro: Lungimea medie a cuvintelor trimise (ex. goluri)

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Limited
ro: Limitat

en: Certificate
ro: Diploma
