NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Mode
sl: Način

en: Hidden
sl: Skrito

en: Standard
sl: Standardni

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
