NemID integration (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Mode
sv: Läge

en: Address
sv: Adress

en: City
sv: Stad

en: Hidden
sv: Dold

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sv: Genomsnittslängd på inlägg i antal ord (utan mellanslag)

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Limited
sv: Begränsad

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
sv: Platshållaren kommer att visas i fältet tills användaren börjar skriva något.
