Neo4j (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Host
bg: Хост

en: General
bg: Общи

en: Protocol
bg: Протокол

en: Port
bg: Порт
