Neo4j (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
