Neo4j (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Query
bs: Upit
