Neo4j (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Description
ca: Descripció

en: Logging
ca: Registre

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Host
ca: Servidor

en: Method
ca: Mètode

en: Query
ca: Consulta

en: Available
ca: Disponible

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Connection
ca: Connexió

en: Replacement patterns for %label
ca: Patrons de reemplaçament per %label
