Neo4j (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Logging
da: Logning

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Host
da: Værtsnavn

en: General
da: Generelt

en: Method
da: Metode

en: Protocol
da: Protokol

en: Token
da: Symbol

en: Query
da: Forespørgsel

en: Available
da: Tilgængelig

en: User roles
da: Brugerroller

en: IP address
da: IP-adresse
