Neo4j (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Description
es: Descripción

en: Logging
es: Registro

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Host
es: Servidor

en: Method
es: Método

en: Protocol
es: Protocolo

en: Port
es: Puerto

en: Token
es: Comodín

en: Query
es: Consulta

en: Available
es: Disponible

en: User roles
es: Roles de usuario

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Replacement patterns for %label
es: Patrones de sustitución para %label
