Neo4j (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Logging
fi: Lokit

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Host
fi: Isäntä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Method
fi: Tapa

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti

en: Token
fi: Muuttuja

en: Query
fi: Kysely

en: Available
fi: Saatavilla

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: IP address
fi: IP osoite

en: Replacement patterns for %label
fi: Korvauskuviot etiketille %label
