Neo4j (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: IP address
fil: Tirahang IP
