Neo4j (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Host
he: שם שרת

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Port
he: פורט

en: Token
he: אסימון

en: Query
he: שאילתה

en: Available
he: זמין

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: IP address
he: כתובת IP
