Neo4j (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Description
hi: उल्लेख

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Host
hi: होस्ट

en: General
hi: सामान्य

en: Method
hi: तरीका

en: Port
hi: पोर्ट

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस
